Ağva’da Birbirinden Şık Restaurant Motel

Ağva’da Birbirinden Şık Restaurant Motel

Ağva Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biridir. İstanbul’un Şile ilçesinde yer alan bu belde İstanbul’da yaşayanların sık sık tercih ettikleri bir kasabadır. Bunun yanında farklı şehirlerden ve ülkelerden de pek çok turiste ev sahipliği yapar. Ağva konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Ağva'da restaurant seçenekleri de son derece fazladır. 


Özellikleri yazın daha çok tercih edilen bu sahil kasabasına son zamanlarda kış tatili için de ilgi büyüktür. İstanbul’a sadece 97 km uzaklıkta yer alan bu kasabada konaklama da son derece uygun fiyatlıdır. Şehrin stresinden kurtulmak istiyorsanız yaz kış demeden bu küçük şirin sahil kasabasını tercih edebilirsiniz. Ağva’nın Karadeniz kıyısında yaklaşık 3 km uzunluğunda kumsalı bulunur. Çevresi çam koruları ile çevrili olduğundan oksijen oldukça boldur. Ağva'da mangal yapılacak çeşitli alanlar da bulunur. 


Ağva’da Mangalın Keyfini Çıkarın


Yeşilliklerle dolu olan Ağva’da mangal yakabileceğiniz alanlar da bulunur. Son dönemlerde daha popüler olan bu yerde konaklama seçenekleri de oldukça fazladır. Burada kaliteli ve rahat konaklama seçenekleri bulabilirsiniz. Karadeniz’e kıyısı olduğu için de balık çeşitliliği oldukça fazladır. Ağva'da balık seçenekleri fazla olmasının yanında bu balıklar son derece lezzetlidir. Burada her bütçeye uygun oda seçenekleri bulmak mümkündür. Özellikle yaz aylarında Ağva çok kalabalık olduğu için kalacak yer bulmak sıkıntı olabilir. Bu nedenle burada tatil yapmayı düşünenlerin elini çabuk tutması gerekir.


Ağva sakin ve huzurlu bir kasabadır. Ancak eğlence hayatı da oldukça keyiflidir. Canlı müzikler ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özellikle burası yaz aylarında yoğun bir turist ziyaretine uğrar. Burada gece hayatını seven misafirler için de disco, bar seçenekleri de bulunur. Ağva’nın muhteşem koylarını görmek istiyorsanız Ağva'da tekne gezisi ile bu yerleri görebilirsiniz. 
 
>